Fotky z pořádané sportovní akce na KOMOŘE-Tábor
  • říjen až prosinec 2013
  • 127 zobrazení
  • 0
Fotografie z pořádaného závodu v Plané nad Lužnicí. Fotografie pořídili učitelé ze školy.
  • 7.6.2011
  • 263 zobrazení
  • 0
Fotky ze závodu pořádaného v Plané nad Lužnicí.
  • 0
Fotky ze závodů v orientačním běhu - sprint - noční, pořádaném v Táboře 18.10.2008
  • září až říjen 2008
  • 119 zobrazení
  • 0
Fotky ze závodů v orientačním běhu - sprint - denní, pořádaném v Táboře 18.10.2008
jiveob | před 6 minutami
Vybrané fotky ze Školního orienťáku. Orientačního běhu pro školy. Orientační běh ve školách. Školní orienťák. https://sites.google.com/site/skolniorientak
1 komentář
  • duben až listopad 2015
  • 32 zobrazení
  • 1
Fotografie z konání veřejného závodu v orientačním běhu v Plané nad Lužnicí.
  • 0
Pořadatel SC vebr-sport, z.s. , Dne 1.6.2016 jsme uspořádali OB mikro show v rámci Roadshow - Tábor
Závod měl Tři tratě, FREE order a dvě tratě s pevným pořadím kontrol. Závodníkům jsme zapůjčovali SI čipy a každý dostal lísteček s mezičasy. Účast jsme získali z vyčítací krabičky a cílové fronty v počítači, kde prošlo 137 závodníků.
Celkové výsledky jsme nedělali, protože jsme dokola používali SI čipy na všechny tratě.
  • 1.6.2016
  • 50 zobrazení
  • 0
Pořadatel SC vebr-sport, z.s. , Závod měl Tři tratě, FREE order a dvě tratě s pevným pořadím kontrol. Závodníkům jsme zapůjčovali SI čipy a každý dostal lísteček s mezičasy. Účast jsme získali z vyčítací krabičky a cílové fronty v počítači, kde prošlo 457 závodníků.
Kategorie: dětisport
  • 17.6.2016
  • 38 zobrazení
  • 0
Pořadatel SC vebr-sport, z.s. , Závod měl tři tratě, FREE order a dvě tratě s pevným pořadím kontrol. Závodníkům jsme zapůjčovali SI čipy a každý dostal lísteček s mezičasy. Účast jsme získali z vyčítací krabičky a cílové fronty v počítači, kde prošlo 252 závodníků.